Často kladené otázky

Domov.Často kladené otázky

Vitajte, tu nájdete informácie a odpovede na často kladené otázky. Zistíte ako prebieha proces objednávky, našich plotov a brán, s ktorými materiálmi pracujeme a aké prinášajú výhody a rovnako paletu dostupných farieb. 

Ako prebieha objednávka plotov a brán?

Vaša predstava​

Prvým krokom je oboznámenie sa s Vašou predstavou. Výber materiálu, rozmery (šírka, výška), vzor. Pokiaľ sa neviete rozhodnúť neváhajte sa nás spýtať, radi Vám s výberom materiálov či dizajnu poradíme.

Predbežná cenová ponuka​

Po uvedení požiadaviek na bránu a plot vypracujeme predbežnú cenovú ponuku.

Obhliadka, zameranie a potvrdenie cenovej ponuky​

Po odsúhlasení cenovej ponuky nasleduje obhliadka, ktorú vykonáme v priebehu pár dní. Pri obhliadke bránu a plot zameriame a na základe toho bude možné cenovú ponuku potvrdiť alebo aktualizovať.

Potvrdenie objednávky a zálohová platba​

V prípade Vášho záujmu je nasledujúcim krokom potvrdenie objednávky a vystavenie zálohovej faktúry vo výške 50% sumy objednávky.

Výroba​

Po uhradení zálohovej faktúry sa pristupuje k výrobe. Pri oceli trvá výroba zvyčajne 4 až 8 týždňov a pri hliníku je to zväčša 8 až 14 týždňov.

Montáž​

Po dokončení výroby Vás budeme kontaktovať, aby sme mohli dohodnúť čo najskorší možný termín montáže.

Medzi často kladené otázky patria aj vlastnosti jednotlivých materiálov, ich výhody alebo dostupné farby našich produktov.​

Oceľové ploty a brány sú populárnou voľbou z dôvodu ich spoľahlivosti a estetickej príťažlivosti. Oceľové ploty a brány sa vyznačujú vysokou odolnosťou a bezpečnosťou, pretože oceľ je materiál ktorý dobre odoláva nárazom a ich definíciou je pevnosť a robustnosť. Dlhá živostnosť a minimálna údržba sú dôsledkom vysokej odolnosti voči poveternostným vplyvom ako sú dažde, vietor a slnko, čo znižuje potrebu pravidelného náteru a k zachovaniu optimálneho stavu ich stačí občasne očistiť. K dispozícii sú v rôznych dizajnoch, farbách, a vzoroch čo poskytuje možnosť čo najlepšie vybrať bránu a plot ktorá zapadá do celkového dizajnu.  V porovnaní s inými materiálmi, ako sú napríklad drevo a iné kovy je oceľ ekonomickejšou voľbou. Tak isto relatívne nízke náklady na údržbu a dlhá životnosť znižujú celkové náklady na dlhodobé používanie. 

Hliníkové ploty a brány disponujú zaujímavým dizajnom a preto sú veľmi estetickou voľbou. Jednou z najväčších výhod hliníka je jeho nízka hustota, čo ho robí výrazne ľahším v porovnaní s ostatnými kovmi. Napriek svojej nízkej hmotnosti je to materiál veľmi odolný a v kombinácii s vysokou odolnosťou proti korózií je spoľahlivým hlavne v otázke trvácnosti. Na rozdiel od iných kovov vytvára pri kontakte so vzduchom prirodzene ochrannú oxidovú vrstvu, čo z neho robí nízko údržbovú voľbu, ktorá odolá tvrdým environmentálnym podmienkam. Hliník je vyzdvihovaný ako ekologický materiál a to najmä z dôvodu, že je 100% recyklovateľný a to bez straty svojich pôvodných vlastností, takže je nekonečne udržateľným zdrojom. Recyklácia hliníka vyžaduje iba zlomok energie potrebnej na jeho výrobu, čo vedie k významným úsporám energie a zníženiu emisií skleníkových plynov. Na základe jeho mnohých výhod je možné hliník zhodnotiť ako udržateľný, bezpečný a s kľudom ho môžeme nazvať materiálom budúcnosti. 

Dostupné farby

Vzorkovník farieb

Zakladáme si na kvalite odovzdanej práce a spokojnosti zákazníka. Ponúkame moderné dizajny, ako aj klasické prevedenia s dôrazom na detail. Inovácie sú nám neni cudzie, a tak do ponuky neustále pridávame nové štruktúry materiálov. Ploty, či brány Robertka zabezpečia súkromie, tienenie, i originálne riešenie.

Telefónny kontakt

+421 915 731 228

+421 917 887 918

Napíšte nám

info@rpb.sk

Adresa

Veľký Lég, Lehnice 930 37

© 2021 Všetky práva vyhradené – rpb.sk

Scroll to top