Vyvýšené záhony

Domov.Vyvýšené záhony

Vyvýšené záhony z hliníku sú praktický a elegantný spôsob, ako vytvoriť optimálny priestor pre pestovanie rôznych rastlín vo vašej záhrade, na terase alebo balkóne. Tento výrobok je navrhnutý s dôrazom na kvalitu, trvanlivosť a estetiku, čo z neho robí skvelú voľbu pre každého záhradníka. V prípade záujmu je možné vyrobiť záhon na mieru v rôznych rozmeroch a rôznych farbách z palety RAL.

Vyvýšený záhon S

Rozmery : 500 x 500 x 600 mm

Dostupné farby :

antracit  – RAL 7016

strieborná – RAL 9006

Cena : 256 bez DPH 

drevodecor – zlatý dub

Cena : 304 bez DPH

Vyvýšený záhon M

Rozmery : 1000 x 500 x 600 mm

Dostupné farby :

antracit  – RAL 7016

strieborná – RAL 9006

Cena : 359 bez DPH 

drevodecor – zlatý dub

Cena : 417 bez DPH

Vyvýšený záhon L

Rozmery : 2000 x 500 x 600 mm

Dostupné farby :

antracit  – RAL 7016

strieborná – RAL 9006

Cena : 546 bez DPH 

drevodecor – zlatý dub

Cena : 642 bez DPH

Odolnosť a trvanlivosť

Hliník je materiál s vynikajúcou odolnosťou voči poveternostným podmienkam a hnilobe. Týmto zabezpečuje dlhú životnosť záhonov, čo predstavuje výhodu oproti dreveným variantom, ktoré rýchlejšie podľahnú vlhkosti a škodcom.

Read More

Nízka hmotnosť

Hliníkové vyvýšené záhony sú relatívne ľahké, čo uľahčuje ich presun a umožňuje jednoduchšiu manipuláciu pri inštalácii alebo preložení na iné miesto.

Read More

Výborné odvodnenie

Hliník nepodlieha hnilobe ani hrdzaveniu, čo zaručuje, že záhon bude mať optimálne odvodnenie, čím sa minimalizuje riziko zamokrenia koreňov rastlín.

Read More

Jednoduchá údržba a estetika

Hliníkové vyvýšené záhony majú moderný a atraktívny vzhľad, ktorý vylepšuje celkový dizajn záhrady. Navyše hliník nevyžaduje špeciálnu údržbu, aby zachoval svoj vzhľad a funkčnosť. Čistenie môže byť pohodlné a minimálne.

Read More

Ochrana pred znečistenou pôdou

Stáva sa, že pôda je kontaminovaná ťažkými kovmi, a práve hliníkový záhon poskytuje bariéru, ktorá minimalizuje ich prenikanie do pôdy a rastlín.

Read More

Zlepšená kontrola pôdy

Dôležitou výhodou vyvýšených záhonov je aj možnosť lepšej kontroly kvality pôdy, výživy a vlhkosti, čo v konečnom dôsledku vedie k lepšiemu rastu a výnosom rastlín.

Read More

Zakladáme si na kvalite odovzdanej práce a spokojnosti zákazníka. Ponúkame moderné dizajny, ako aj klasické prevedenia s dôrazom na detail. Inovácie sú nám neni cudzie, a tak do ponuky neustále pridávame nové štruktúry materiálov. Ploty, či brány Robertka zabezpečia súkromie, tienenie, i originálne riešenie.

Telefónny kontakt

+421 915 731 228

+421 917 887 918

Napíšte nám

info@rpb.sk

Adresa

Veľký Lég, Lehnice 930 37

© 2021 Všetky práva vyhradené – rpb.sk

Scroll to top