Hliníkové ploty a brány

Domov.Hliníkové ploty a brány

Rozmýšľate nad hliníkovým plotom, bránou, či bránkou, no stále hľadáte správne argumenty, prečo zvoliť tento materiál? Pri výbere oplotenia je dôležitý nielen vzhľad, ale aj úžitkové vlastnosti. Hliníkové ploty a brány budú úspešne plniť svoju funkciu desiatky rokov. Hliník sa v modernej architektúre považuje za materiál budúcnosti.

TRVÁCNOSŤ A ODOLNOSŤ VOČI KORÓZII

TRVÁCNOSŤ A ODOLNOSŤ VOČI KORÓZII

Hliník je ľahký kov, ktorý sa vyznačuje mimoriadnou odolnosťou. Má nízku hustotu, vďaka čomu sú hliníkové oplotenia alebo brány v značnej miere ľahšie, oproti oceľovým konštrukciám. Dlhodobo si zachovávajú svoj vzhľad a funkčnosť, aj vďaka schopnosti nepodľahnúť korózii. Hliníkové konštrukcie sú odolné voči nepriazni počasia. S ľahkosťou zdolávajú horšie poveternostné podmienky, aj UV žiarenie. Vyznačujú sa tvarovou stálosťou. Hliník si aj po rokoch udržiava rovnaký vzhľad bez zmeny tvaru, farby, či tvoriacich sa prasklín.

VYŽIADAŤ CENU
BEZÚDRŽBOVOSŤ A UNIVERZÁLNOSŤ

BEZÚDRŽBOVOSŤ A UNIVERZÁLNOSŤ

Hliníkové ploty a brány majú nesporné výhody. Hliníkové konštrukcie totiž šetria čas strávený údržbou.  V prospech hliníka vystupuje aj jeho univerzálnosť v oblasti štylizácie. Inštalovať ho je možné nielen medzi hliníkové stĺpy, ale aj kamenné, či betónové. Svoje miesto si nájde v spoločnosti akéhokolvek charakteru architektonického objektu. Farbu, tvar, či typ povrchovej úpravy je možné prispôsobiť i najnáročnejším požiadavkám. Využitie kvalitných farieb RAL zabezpečí sýtosť odtieňov s dlhotrvajúcou zárukou.

VYŽIADAŤ CENU
EKOLOGICKEJŠIA VOĽBA

EKOLOGICKEJŠIA VOĽBA

Hliník z časti poteší aj v oblasti šetrnosti k životnému prostrediu. V jeho prospech vystupuje niekoľko argumentov. Hliník je ako materiál 100 % recyklovateľný. Je ho možné pretaviť. Keďže oproti ostatným materiálom disponuje nižšou hmotnosťou, počas prepravy sa znižujú emisie CO₂. Na jeho recykláciu je potrebné vynaložiť iba malý zlomok výrobnej energie.

VYŽIADAŤ CENU

Zakladáme si na kvalite odovzdanej práce a spokojnosti zákazníka. Ponúkame moderné dizajny, ako aj klasické prevedenia s dôrazom na detail. Inovácie sú nám neni cudzie, a tak do ponuky neustále pridávame nové štruktúry materiálov. Ploty, či brány Robertka zabezpečia súkromie, tienenie, i originálne riešenie.

Telefónny kontakt

+421 915 731 228

+421 917 887 918

Napíšte nám

info@rpb.sk

Adresa

Veľký Lég, Lehnice 930 37

© 2021 Všetky práva vyhradené – rpb.sk

Scroll to top