Hliníkové pergoly a zimné záhrady

Hliníkové pergoly a zimné záhrady sú dokonalými doplnkami vášho domáceho prostredia. Dokonalé spojenie medzi vnútorným a vonkajším prostredím je to čo hliníkové pergoly a zimné záhrady predstavujú. Sú miestami, kde môžete oddychovať v príjemnom prostredí obklopení zelene, a zároveň sa cítiť prepojení s prírodou aj v chladnejších mesiacoch. Naša ponuka hliníkových pergol a zimných záhrad vám umožní vytvoriť si ideálny priestor, kde môžete relaxovať, pestovať rastliny a stráviť kvalitný čas s rodinou a priateľmi.

Hliníkové pergoly - Odolné a elegantné konštrukcie

Pergoly sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka, ktorý zabezpečuje vynikajúcu odolnosť voči poveternostným vplyvom. Tieto moderné a elegantné hliníkové pergoly sú ideálnym riešením pre vašu terasu či altánok. Štýlový a sofistikovaný vzhľad je definíciou hliníkových pergol. Pri minimálnej potrebe údržby a bez obáv z korózie sa môžete tešiť z pohodlia a relaxu pod ochranou hliníkovej pergoly po celý rok.

Hliníková pergola
Zimná záhrada

Zimné záhrady - Vychutnajte si prírodu počas celého roka

Zimné záhrady z hliníka sú navrhnuté tak, aby vám poskytovali teplo a pohodlie aj v zimných mesiacoch. Hliníková konštrukcia týchto zimných záhrad umožňuje optimálne využitie denného svetla a minimalizuje tepelné straty. S vysoko kvalitným izolačným sklom si môžete byť istí stabilnou teplotou a ideálnymi podmienkami pre pestovanie rastlín. Užívajte si krásu rastlín, kvetov a možnosť pestovať zeleninu vo vašej zimnej záhrade po celý rok.

Realizácie

Cenník

S našimi kvalitnými hliníkovými pergolami a zimnými záhradami si užijete krásu prírody po celý rok. Nechajte sa okúzliť moderným vzhľadom, trvanlivosťou a funkčnosťou hliníkových konštrukcií, ktoré vám prinesú radosť a pohodu do vašich domovov.

Zakladáme si na kvalite odovzdanej práce a spokojnosti zákazníka. Ponúkame moderné dizajny, ako aj klasické prevedenia s dôrazom na detail. Inovácie sú nám neni cudzie, a tak do ponuky neustále pridávame nové štruktúry materiálov. Ploty, či brány Robertka zabezpečia súkromie, tienenie, i originálne riešenie.

Telefónny kontakt

+421 915 731 228

+421 917 887 918

Napíšte nám

info@rpb.sk

Adresa

Veľký Lég, Lehnice 930 37

© 2021 Všetky práva vyhradené – rpb.sk

Scroll to top